HIM połączy siły z Fields Of The Nephilim (oraz kilka newsów z trasy)

Witajcie moi Drodzy,

url

gorące letnie dni, wakacje w pełni, muzyka gra a i HIM koncertuje cały czas 🙂 Poniżej możecie zobaczyć nowy wywiad jakiego udzielił Ville Valo. Bez kaszkietu, w uroczej jak zwykle czerni, z urzekającym uśmiechem i ujmującym głosem. Czyli to wszystko za co go kochamy 😀

24/07/2014 – BUDAPEST PARK, HUNGARY

Zespół Fields Of The Nephilim w tym roku będzie obchodził swoje 30- lecie istnienia. W związku z tym, odbędą się dwa koncerty w grudniu w Londynie, podczas których gościem specjalnym będzie zespół HIM.

„HIM zostanie gościem specjalnym podczas koncertu FIELDS OF THE NEPHILIM w Londynie.”

294Legendarni członkowie gotycko-rockowego Fields Of The Nephilim wystąpią jako główna gwiazda podczas podwójnego koncertu w O2 Shepherds Bush Empire również w grudniu, podobnie jak w zeszłym roku, tylko w Brixton Academy, tym razem aby uczcić swoją 30-letnią unikalną egzystencję.
Dołączy do nich, podczas tych obydwu nocy bardzo specjalny gość czyli zespół HIM, odnoszący duże sukcesy zespół rockowy prowadzony przez Ville Valo, fana Fields Of The Nephilim.

Bilety na concert obchodu 30-lecia zespołu są już w sprzedaży w cenie 25 funtów.

Carl McCoy, frontman i założyciel Fields Of The Nephilim mówi: “To dla nas wielka przyjemność powitać Ville Valo i HIM jako naszego specjalnego gościa, którego zaprosiliśmy na obchody 30-lecia naszego istnienia w Londynie w tym roku. Graliśmy już z HIM na ich zaproszenie podczas ich własnego festiwalu kilka lat temu więc teraz będzie okazja, aby do tego powrócić i zrobić im tę grzeczność. HIM uwydatni te koncerty poprzez bardzo szanowany kunszt i aurę, sprawiając że będzie on niezapomniany dla wszystkich, którzy zechcą do nas dołączyć.”

Ville Valo mówi: “Kunszt i śpiewanie tak demonicznie wspaniałych piosenek przez trzy dekady to nie lada wyczyn i jesteśmy niezmiernie podekscytowani i pochlebia nam to, że zostaliśmy zaproszeni aby muzycznie uhonorować przeszłość, teraźniejszość i przyszłość Fields Of The Nephilim!”

W zasadzie Carl McCoy ogłosił także właśnie, że pierwszy nowy materiał zespołu od 2005 roku w którym to wydali oszałamiający album „Mourning Sun”, ukaże się wkrótce.

„Teraz jest szansa dla mnie na to, żeby wypuścić trochę nowych piosenek Nephilim, które były uwięzione w studiu przez jakiś czas. Staram się skoncentrować na pracy i myślach na konkretnym, prostym celu co jest zawsze trudne ale taka jest natura bestii… łatwo znaleźć początek ale zawsze trudno do osiągnięcia końca” – Carl McCoy

Źródło: Sonic Shocks

291

A na koniec link do świetnych zdjęć z koncertu w Grazer Orpheum w Austri:

Grazer Orpheum

Take Care Sweethearts And Have A Nice Day!

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s