O mnie/O nas

ja (1 z 1)

A girl from Nowhere going to Nowhere…
Niespokojna dusza, która podąża za swoimi pasjami szukając swego powołania.
W rzeczywistości  określa mnie kilka pasji z których największymi są podróże i pisanie.

 Zespołu HIM słucham od wielu lat. Jest to zespół, którego karierę ciągle śledzę ze względu na muzykę, która dawno temu wtargnęła do mojego serca i zapewne już nigdy go nie opuści 🙂

Założyłam tego bloga gdy stwierdziłam, że w Polsce nie ma żadnej satysfakcjonującej strony o tym intrygującym zespole. Postanowiłam to zmienić i tak oto powstał Heartagram Poland, czyli mój własny kawałek przestrzeni w internecie, którym chcę się z Wami dzielić.

Z pasji do muzyki, która uczyniła moje życie poezją i była przy mnie nawet wtedy, gdy „przemierzałam ogrody umierających świateł”

4

Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są mojego autorstwa (chyba, że zamieszczona pod tekstem informacja sugeruje inaczej). Tłumaczenia również są dokonane przeze mnie.

Ponieważ nie znam perfekcyjnie angielskiego w tłumaczeniach pomaga mi moja niezawodna korektorka, którą poznałam właśnie dzięki blogowi 🙂

IMG_4601 — kopia

Mel  jest bardzo ogarniętą osóbką o artystycznych zapędach.

W dodatku pisze doktorat, ma fisia muzyczno-książkowo-filmowego z obecną fazą japońsko-koreańską. Jest językową masochistką hehe (poza angielskim – NIEMIECKI 0_o ) i miłośniczka filozofii egzystencjalnej pana Valo (jak i ja 🙂 )
Teraz wiecie w razie czego, na kogo możecie marudzić hehe

limak

Kamil, czy LimaK bardziej (wystarczy poprzestawiać literki hehe) to kolejna osoba często pojawiająca się na blogu (również dzięki niemu się poznaliśmy) i przygotowująca teksty do działu „Out of Control” jako iż wbrew pozorom, jestem muzycznie nieogarnięta 🙂  to z chęcią je przyjmuje.

Typ człowieka, który uwielbia tzw. „sad songs” oraz grywa na klawiszach. Poza tym jest muzycznym maniakiem i lubi od czasu do czasu znaleźć jakieś perełki do posłuchania w internecie.

20160815_163906

Milena, znana także jako Liv – czasem coś przetłumaczy, czasem napisze artykuł 🙂 Posiada stopień doktora, jej dziedziną jest budowa i eksploatacja maszyn, a specjalnością przetwórstwo tworzyw polimerowych 0_o  Jest to tym dziwniejsze, bo jest ona typowym humanistą z wybujałą wyobraźnią, zakręconym marzycielem o silnym słowotoku i umysłem zdecydowanie „nie ścisłym” 🙂 Fanka Margit Sandemo, uwielbia Annę Brzezińską, L.G.Garcie no i może też godzinami czytać Jacka Piekarę i Sławka Koperę.

Fotka dotrze jak Milena zrobi sobie szałową sesję zdjęciową 😀 a na razie macie jej stopy 😀

Współpracują także ze mną:

Ewa

16805076_1276055509146282_1579326239_o

Ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i podyplomowe dziennikarstwo również na tej samej uczelni. Obecnie mieszka we Francji gdzie przeprowadziła się za sprawą miłoooości ❤ Ale nie lubi francuskiego zwyczaju całowania się przy powitaniu XD Choć gdyby trafiło na Valosa to uprzejmie by to przeżyła 😛

Zajmuje się masażem dźwiękiem, produkcją naszyjników i w wolnych chwilach prowadzi bloga:

Ewa-Passions

Anna czyli Vixen Black

blue-rose-doug-long_edited

Głównie ekspert jeśli chodzi o amerykańskie bandy w tym Black Veil Bride 🙂 Poza tym fanka polskiej siatkówki (i siatkarzy :P) Lubi też pisać fanfiki a wolnym czasie zajmuje się wiedźmowaniem, pomaganiem innym, chodzeniem na lokalne koncerty. Nasza naczelna researcherka 😀

Aha… I póki co jest najmłodsza więc lata po piwo 😛

LHEO: historia Ann/BVB

Oraz zaprzyjaźniona stronka

Rambo Rimbaud Polish Fansite

Take Care Sweethearts…
Catherine Noir

26 thoughts on “O mnie/O nas

    • Niestety/stety – trzeba przyznać, że ze sceny schodzą niepokonani 🙂 Ja już chyba wolę to niż jakby mieli ciągnąć to na siłę, bez pomysłów, bez weny, bez charyzmy i zamienić się „bylejakość”…

  1. Hej wszystkim! Jestem tu nowa 🙂 tzn.zaglądałam wcześniej na Twojego bloga,ale nigdy nie wypowiadałam się (pomijając kwestię koncertu w tym roku w Warszawie). Super blog. Będę na pewno częściej zaglądać. Pozdrawiam fanów! :))

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s